Дві сторони трикутника дорівнюють 4 см і 7 см. Чи може периметр трикутника дорівнювати: а) 13 см;

б) 21 см; в) 31 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Александренко Ксения.

Ответ:

а) так. 4+7=11 см. 13-11=2см. - це не більше ніж 11 см тому так.

б) так. По тій же причині що й а).

в) Ні, тому що 31-11=20см, 20 більше ніж 11 тому ні.