Дано діаметр кола, що дорівнює 8 см. Знайти площу кола та її довжину


Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёв Владимир.

Ответ:

С=8π см

S=16π см²

Объяснение:

С=πD, D=8см диаметр окружности

С=8π см.

R=D/2=8/2=4см радиус

S=πR²=4²π=16π см²