Знайдіть градусні міри кутів рівнобедреного трикутника, якщо: 1) кут при основі 18° більший за

кут при вершині;2) кут при вершині удвічі менший від кута при основі.

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Игнат.

Ответ:

1) (х+18)+(х+18)+х=180°

3х+36=180

3х=144

х=48

кути при основі - х+18=66

при вершині - 48

2) 2х+2х+х=180

5х=180

х=36

кути при основі - 2х=72

при вершині - 36