20. Знайдіть сторону AC трикутника АВС, якщо AB = 7 см, ВС = 13 см, ZA = 120°. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кружкова Маша.

Ответ:

AC=8 см

Объяснение:

згідно теоремі синусів ВС/sin∠А=AB /sin∠С ⇒ 13*2/√3=7/sin∠С

sin∠С  =7/26*√3=0,466    ∠С  =27,8°

∠В  =180°-∠А-∠С=180-120-27,8°=32,2°

AC= 26/√3*sin32,2°=8 см