Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 5 см і 11 см, а її висота − 6 см. Знайдіть діагональ

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Бичурина Настя.

Объяснение:

Равнобедренная трапеция

а=11 чм

b=5 cм

h=6 cм

d=?

X=(a-b) /2=(11-5)/2=3 cм

По теореме Пифагора :

d^2=(x+b)^2+h^2=(3+5)^2+6^2=

=8^2+36=100

d=корень 100=10 см

Ответ :d=10 cм