У трикутнику ΔBAC,CA=CB. Обчисли сторони трикутника, якщо основа трикутника на 150 мм більша від

бічної сторони, його периметр △BAC дорівнює 1950 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Якупова Эльвира.

Ответ:

СА=СВ=Хмм

АВ=(Х+150)мм

Р=1950мм

х+х+х+150=1950

3х=1950-150

3х=1800

х=600

СА=СВ=600мм

АВ=600+150=750мм

Объяснение: