173. Сторона квадрата дорівнює 4,2 см. Знайдіть його діагональ.


Ответы на вопрос

Отвечает Летучая Мария.

Домальовуємо діагональ, і вийде прямокутний трикутник.

У квадрата всі сторони рівні, значить в прямокутному трикутнику можемо обчислити потрібну нам сторону за  Піфагора.

= 1сторона2 + 2сторона2 діагональ.

= (4,2)²+(4,2)² діагональ.

=16+2+16+2 діагональ.

=36 діагональ.

=6 діагональ.

Отвечает Чиков Андрей.

Ответ:

(21√2) / 5

Объяснение:

Пусть диагональ = x, тогда:

x^2 = 4,2^2 + 4,2^2 (по теореме Пифагора)

x^2 = 35,28

x = √35,28

x = (21√2) / 5