Чабалекей 22м/сек ылдамдык менен учат ал 2 минутада канча км учат


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Ответ:

S=2,64 км

Объяснение:

V=22 м/сек

t=2 мин=2*60=120 с

S ?

S=V*t=22*120=2640 м=2,64 км