У скільки разів треба зменшити радіус кулі, щоб її об'єм зменшився у 5 разів ? Во сколько раз

нужно уменьшить радиус шара, чтобы его объем уменьшился в 5 раз

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцева Дашуня.

Відповідь:

необхідно зменьшити в ∛5 раз

Пояснення:

Нехай маємо кулю з радіусом R, знайдемо r-?

V1=4/3*π*R³

V2=4/3*π*r³

V1/V2=5

R³/r³=5 -> r³=R³/5 -> r=R/∛5