Сума кутів многокутника може дорівнювати 1120*? ПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖППЖЖППЖПЖПЖПЖПЖПЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Максишко Никита.
Ответ:
Нет, такого многоугольника не существует.

Решение:
Формула:
180°(n-2), где n- количество углов.
180°(n-2)=1120
n-2=1120/180
n-2≈6,2 число не целое, поэтому нет такого многоугольника.

Отвечает Бакулина Даша.

Це залежить від того, скільки кутів. У трикутнику сума кутів дорівнює 180*. Суму кутів можна знайти у формулі 180× (3-2)

Де 3 кількість кутів

А трикутник з 3 кутів має 180*