Знайдіть довжину відрізка АВ і координати його середини , якщо А(3;1), і В(-4;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

√65 ;(-0,5; 3)

Объяснение:

АВ=√(-4-3)^2+(5+1)^2=√65

х=(3+(-4))/2= -0,5

у=(1+5)/2=3