Знайти кути трикутника якщо вони відносяться як 2:6:10 ребята спасайте плиз ( желательно на

укр.яз.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкий Дмитрий.

Объяснение:

сума кутів трикуника 180°

2х+6х+10х=180

18х=180

х=10

перший кут 2*10=20°

другий кут= 6*10=60°

третій кут=10*10=100°

Отвечает Плотникова Виктория.

Нехай х—коефіціент пропорційності

2x, 6x, 10x

Сума кутів дорівнює 180°

2x+6x+10х=180

18х=180, х=10

2х=2×10=20°

6х=6*10=60°

10х=10×10=100°