Один з кутів трикутника удвічі менший за другий і на 12° менший за третій. Знайдіть кути трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Shutina Alina.

Ответ:

нехай ∠А=х

тоді ∠В=2х,

а ∠С=х+12

х+2х+х+12=180

4х=168

х=42-∠А

42*2=84-∠В

42+12=54-∠С

0 1