СРОЧНО!! пожалуйста. Чи існує трикутник, одна сторона якого дорівнює різниці двох інших.ДАМ 30

БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Плюснин Вова.

Ответ:   існує такий трикутник .

Объяснение:

Не існує такий тр - ник . А чому ? Припустимо , що в ΔАВС

сторона b = c - a , тоді  с = a + b , тобто для сторони с порушується

нерівність тр - ника ( с < a + b ) . Таким чином , не   існує трикутник, одна сторона якого дорівнює різниці двох інших.