Знайдіть кути трикутника, якщо вони пропорційні до чисел : 3 , 4 , 5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Будько Ксюша.

Ответ:

Составляем уравнение:

3x+4x+5x=180°

12x=180°

x=180°/12

x=15°

15*3=45°

15*4=60°

15*5=75°

Ответ:45°;60°;75°.