У трикутника ABC, Кут A=48°, Кут B=39°. Знайдіть зовнішні кути, побудовані по одному при кожній

вершині трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волошина Катя.

Ответ: 132, 141, 87.

Объяснение:

сначала найдем ещё угол С

180-(48+39) = 93°

зовнішній кут А = 180 - 48 = 132° (тотожні кути)

зовнішній кут В = 180 - 39 = 141°

зовнішній кут С = 180 - 93 = 87°