Знайдіть об'єм піраміди SABC, основною якої є прямокутник трикутник із катетами 9 і 12см, а висота

дорівнює 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Зайчикова Кристина.
Ответ:
V=540см³

Решение:
АВ=9см
АС=12см
Sосн=АВ*АС/2=9*12/2=54см² площадь треугольника ∆АВС.
V=Sосн*h=54*10=540см³