Знайти внутрішній і зовнішній кути правильного 24-кутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Светашова Софья.
Відповідь:
165°; 15°

Розв'язання:
Формування знаходження внутрішнього кута правильного многокутника:
180°(n-2)/n, де n=24 кількість кутів.
180(24-2)/24=180*22/24=165° внутрішній кут.
180°-165°=15° зовнішній кут