1. Знайти довжину відрізка АВ, якщо А (5; 1), В (2; -3). ​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.
Ответ:
АВ=5

Решение:
АВ=√((Хв-Ха)²+(Ув-Уа)²)=
=√((2-5)²+(-3-1)²)=√((-3)²+(-4)²)=
=√(9+16)=√25=5