знайти периметр прямокутного трикутника якщо його катет і гіпотенуза дорівнюють 9 см і 15 см.

Срочно нужно!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

P=36(cm)

Объяснение:

Знайдемо третю сторону скориставшись теоремою Піфагора

У прямокутному трикутнику сума квадратів катетів дорівнює квадрату гіпотенузи.

b=9

c=15

__

a^{2} +b^2=c^2\\a^2=c^2-b^2\\a^2=15^2-9^2\\a^2=225-81\\a^2=144\\a=\sqrt{144} \\a=12(cm)

__

Периметр:

P = a + b + c\\ P=12+9+15=36(cm)