Дам 15 балов срочно! Знайдіть градусні міри гострих кутів прямокутного трикутника, якщо вони

відносяться як 7:2.

Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.

Відповідь:

7x+2x=90°

9x=90°

x=10°

1- 10×2=20° 2- 10×7=70°