Знайдіть периметр трапеції описаної навколо кола якщо її бічні сторони дорівнюють 9 см і 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Александр.

Ответ:

36 см

Объяснение:

Якщо трапеція описана навколо кола, сума бічних сторін дорівнює сумі основ

9+10=19 см сума бічних сторін

19 см сума основ

Р=19+19=38 см