Градусна міра одного з гострих кутів прямокутного трикутника становить 50 % градусної міри другого

гострого кута цього трикутника. Знайдіть градусну міру меншого гострого кута даного трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.

Ответ:

30°

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=0,5х°, ∠3=90°

х+0,5х=90;  1,5х=90;  х=60

∠2=60*0,5=30°