У трикутнику АВС кут С дорівнює 90°, а кут В дорівнює 60°. На катеті АС відкладено відрізок СD

рівний СВ. Знайдіть кути трикутника АВD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алипханов Ахмед.

∠А=90-60=30°;  

ΔСВD - рівнобедрений за умовою,  ∠CDB=∠CBD=45°

∠DАВ=60-45=15°

∠ADB=180-30-15=135°

Відповідь: 135°   30°   15°