Сторона трикутника дорівнює 8 см а висота проведена до неї дорівнює 5 см. Знайти площу трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Абаев Данияр.

Объяснение:

S=1/2ab=1/2•8•5=20 см^2

Отвечает Омельченко Машуня.

Ответ:

8*8*5*5=1600 вот площа