20 БАЛЛОВ, СРОЧНО! Один із внутрішніх кутів трикутника на 10° більший за інший, а зовнішній кут

при третій вершині дорівнює 120°. Знайдіть кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Васик.

Объяснение:

Нехай дано ΔАВС, де ∠А=х°, ∠В=х+10°, тоді за теоремою

х+х+10=120;  2х=110;  х=55

∠А=55°,  ∠В=65°,  ∠С=180-120=60°