пожалуйста. 40 б. отмечу лучшим. діагоналі трапеції взаємно перпендикулярні. довжина однієї з них

дорівнює 24 см. знайдіть другу діагональ якщо середня лінія трапеції дорівнює 37 см

Ответы на вопрос

Отвечает Батайкин Георгий.

Ответ:

S = 0,5d₁d₂; d₂ = S/(0,5d₁) = 2S/d₁ = (2 · 40)/8 = 10 cм.

Відповідь: 10 см.

мю так