Сторони правильного чотирикутника дорівнює 8√2 см знайдіть радіус описаного і вписаного кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Відповідь:

R=8 см; r=4√2 см

Пояснення:

Правильний чотирикутник - це квадрат.

Радіус вписаного кола в квадрат дорінює половиі сторони

r=a/2=4√2 см

Радіус описаного кола навколо квадрату - це половина діагоналі.

d=a√2 = 16 cм

R=d/2=8 см