Радіус кола дорівнює 24 см. Знайдіть довжину дуги, що відповідає центральному куту 60 ͦ.


Ответы на вопрос

Отвечает Файзрахманова Фирюза.

Ответ:

Довжина дуги обчислюється за формулою:

L=(πRn°)/180

L=(π*24*60)/180=24π/3=

Объяснение: