Через точку О перетину діагоналей прямокутника АВСD до його площини проведено перпендикуляр ОК.

Обчисліть відстань від точки К до вершин прямокутника, якщо ОК = 2,4 см, а сторони прямокутника дорівнюють 1,2 дм і 1,6 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.

Ответ:10,28см

Объяснение:AC^2=AB^2+BC^2 ,AC=20cm

KA=KB=KC=KD   KA^2=2,4^2+10^2=105,76 cm^2