У паралеграмі сторона 8см а висота яка подає на неї 3см. знайти площу ​


Ответы на вопрос

Отвечает Батомункуева Арина.

Ответ: 24 см²

Пошаговое объяснение:

s=a*h=8*3=24/см²/