Площа трапеції дорівнює 35 см², одна з її основ- 8 см, а висота - 7 см. Знайдіть другу основу

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Милованова Анюта.

Ответ:

2 (см)  друга основа трапеції.

Объяснение:

Теорема: площа трапеції дорівнює добутку півсуми її основ на висоту.

S=((a+b)h)/2

Позначимо другу основу як х тоді:

35=((8+х)*7)/2

35=(56+7х)/2

70=56+7х

-7х=-14

х=2 (см)