Точка С - середина відрізка АВ. Знайти координати точки А, якщо В (-2; 4); С (8; 0). А (18; -4);

А (9; -2). А (6; 4); А (3; 2);

Ответы на вопрос

Отвечает Ыбырай Бейбарыс.

Ответ:

А (18; -4)

Объяснение:

Позначимо координати точки А як х1 та у1

координати точки В як х2 та у2, а координати точки С як х0 та у0

х0=(х1+х2)/2

8=(х1-2)/2 х1=18

у0=(у1+у2)/2

0=(у1+4)/2 у1=-4