Точка рівновiддалена від кожної з прямих, що містять сторони квадрата, площа якого дорівнюе 36 см².

Відстань від точки до площини квадрата дорівнює 4 см. Знайдіть відстань від точки до прямих, що містять сторони квадрата.Напишіть розв'язання​

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Алёна.
Ответ:
5см

Решение:
S(ABCD)=AB²; →
AB=√S(ABCD)=√36=6см. сторона квадрата;
ОК=АD/2=6/2=3 см.
∆MOK- прямоугольный треугольник
По теореме Пифагора
МК=√(МО²+ОК²)=√(3²+4²)=√(9+16)=
=√25=5см