Радіус кола дорівнює 12 см знайдіть довжину дуги кола,градусна міра якої становить 300​


Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.

Ответ:

Довжина дуги кола, градусна міра якої становить 300°, доривнюе 20π

Объяснение:

  • Дуга - частина окружності, розташована між двома точками А і В цієї окружності, де ОА і ОВ радіуси цієї окружності.

За умовою R=12см.

  • Довжина дуги кола радіуса R може бути обчислена за формулою:

L =  \dfrac{\pi \times R \times n^\circ}{180^\circ}

де L – довжина дуги; n° – градусна міра дуги.

Градусна міра дуги за умовою становить 300°

L =  \dfrac{\pi \times 12 \times 300^\circ}{180^\circ}  = 20\pi