Основи трапеції дорівнюють 6 м і 9 м, а висота дорівнює 14 м. Обчисли площу трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Данил.

Формула площі трапеції

S=h(a+b)/a=14×(6+9)÷2=105 см²

Отвечает Лопатин Олег.

Ответ:

Теорема: площа трапеції дорівнює добутку підсуми її основ на висоту:

S=(a+b)/2×h

S=(6+9)/2×14=105 (см^2)