Сторона квадрата описаного навколо кола , дорівнює 8√3 , Знайдіть сторону правильного шестикутника

, описаного навколо цього кола

Ответы на вопрос

Отвечает Митин Александр.

Ответ:

Радіус вписаного кола в правильний чотирикутник обчислюється за формулою:

R=a/2   ⇒    R=(8√3)/2=4√3

Радіус вписаного кола в правильний шестикутник обчислюється за формулою

R=(а√3)/2 з ней можемо знайти сторону цього шестикутника:

4√3=(а√3)/2

а=8 (см)