Три свині: Ніф-Ніф, Нуф-Нуф і Наф-Наф зібрали в лісі жолуді та вирішили поділити їх порівну. Чи

вдасться їм це зробити, якщо Нуф-Нуф зібрав 252 шт., Наф-Наф— у 2 рази більше, а Ніф-Ніф — на 132 шт. менше, ніж Нуф-Нуф? Дізнайся також, скільки всього жолудів вони зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Любченко Андрей.

Ответ:

267*2=504

504-2=502

252+504+132=888

Отвечает Сабыраева Гулназ.

252*2=504/желудей/ собрал Наф-Наф,

252-132=120/желудей/ собрал Ниф-Ниф,

три поросенка всего собрали 252+504+120=876/желудей/

сумма цифр 8+7+6=21, 21 делится нацело на 3, значит, удастся поделить поровну, тогда каждый получит по 876/3=292/желудя/