Знайдіть радіус кола, якщо його діаметр дорівнює: 1) 8 см; 2) k см.​допоможіть будь ласка:_)


Ответы на вопрос

Отвечает Андреянов Костя.

d=2R

R=d/2

1) R=8/2=4(см.)

2) R=k/2(см.)