Знайдіть площу сектора круга радіуса 9 см, якщо відповідний йому центральний кут дорівнює 45˚.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Лиза.

Ответ:

10,125рв см².

Объяснение:

s =  \frac{\pi \times  {9}^{2} }{360}  \times 45 =  \frac{81\pi}{8}  = 10.125\pi