Обчисліть об'єм конуса, радіус основи якого дорівнює 3 см, твірна - 5 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дятлов Дима.
Ответ:
V=12π cм³

Дано:
Конус;
L=5см
R=3см
V=?
_________
Решение:
Теорема Пифагора
h=√(L²-R²)=√(5²-3²)=4см
V=πR²h/3=π*3²*4/3=12π см³