Знайдіть координати кінця вектора MN , якщо MN (8; 0; -3), M(3; 3; 3). ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куанышнияз Биржан.

Ответ:

N(5;3;-6)

N(x2, y2, z2)

х2-3=8 у2-3=0 z2-3=-3

x2=5 y2=3 z2=-6