940. Сторони одного прямокутника дорівнюють 5 см і 9 см. Знайдіть сто- рони подібного прямокутника,

якщо його площа 180 см?.​

Ответы на вопрос

Отвечает Селиверстов Никита.

Ответ:

20 и 36

Объяснение:

5*9=45 - площадь мелкого

180/45=4^2 - коэфициэнт подобности в квадрате

к=2

5*2=10 - 1 сторона

9*2=18 - 2 сторона