Знайдіть площу круга, вписаного у квадрат, площа якого дорівнює 144м2​


Ответы на вопрос

Отвечает Любимцев Никита.

Ответ:

Площа квадрата S=a² ⇒  a=√S=√144=12 (см) сторона квадрата

Радіус вписаного кола знаходиться по формулі:

R=a/2=12/2=6 (см) радіус вписаного кола

Площа круга знаходиться по формулі:

S=πR²=π6²=36π (см²) площа круга