1)Сторона ромба дорівнює 8 см, а більша діагональ – 10 см. Знайти площу ромба. 2) Висота ромба

ділить сторону на відрізки 8 см і 9 см. Обчислити площу ромба.

Ответы на вопрос

Отвечает Тулинова Алина.

1)Сторона ромба дорівнює 8 см, а

більша діагональ – 10 см. Знайти площу ромба.

2) Висота ромба ділить сторону на

відрізки 8 см і 9 см. Обчислити площу ромба.

Решение на картинке


Отвечает Иванова Мария.

Объяснение:

1)

Сторона а=8 см

Большая диагональ d1=10 cм

По теореме Пифагора :

(d2/2)=корень (а^2-(d1/2)^2)=

корень (8^2-(10/2)^2)=корень 39

d2=2корень39 см

S=(d1×d2) /2=(10×2корень39) /2=

=10корень39 см^2

2)

АD=8+9=17 см

AB=AD=17 cм

По теореме Пифагора :

ВН=корень (АВ^2-АН^2)=

=корень (17^2-8^2)=корень 225=15 см

S=AD×BH=17×15=255 cм^2