Знайдіть площу прямокутного трикутника, катети якогодорівнюють 9 дм та 4 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Московченко Надежда.

Ответ:

Площу прямокутного трикутника знаходиться по формулі:

S=1/2aв  де а і в катети, отже:

S=1/2*9*4=18 (дм²)