3. Катети прямокутного трикутника дорівнюють 10 см і 16 см. Його площа дорівнюс... A) 160 см²; Б)

46 см2; B) 80 см²; Г) інша відповідь. з розписом будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

Объяснение:

S=1/2×a×b

S=1/2×10×16=80 cм²

ответ: В) 80 см²

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

80 см2

Объяснение:

S=\frac{1}{2} ab=\frac{1}{2} *10*16=5*16=80 (см2)