У рівнобічній трапеції основи дорівнюють 2 см і 10 см, а бічна сторона– 5 см. Знайдіть площу

трапеції БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО!!!! ДАЮ 20 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Нагишева Алина.

Ответ:

18 см²

Объяснение:

Площа трапеції = півсума основ * висота.

Проведемо висоти МС і РН. ΔКМС=ΔТРН за катетом і гіпотенузою.

КС=ТН=(10-2):2=4 см.

РТ=5 см, ТН=4 см, отже РН=3 см (Єгипетський трикутник)

S=(2+10):2*3=18 см²