При перетині двох прямих один з утворених кутів дорівнює 40 градусів значення інших кутів дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Нургулжанов Ернур.

Відповідь:

40, 40, 140,140

Пояснення:

А=В=40(як вертик)

В=180-А=140(як суміжний)

С=О=140(як вертик)