Сторона трикутника вдвічі більша за висоту проведену до неї.Знайдіть цю сторону якщо площа

трикутника 16см2

Ответы на вопрос

Отвечает Шагина Арина.

Ответ:

сторона=8

Объяснение:

S=1/2*2x*x=16

x=4

сторона= 4*2=8